PORTFOLIO

Web Design – TopnýObraz.CZ

Projekt TOPNÝOBRAZ.CZ, zahrnoval nejen kompletní tvorbu eshopu ale i loga a veškeré další grafiky. Vše bylo připraveno tak aby vyzněl hlavní potenciál - a to ten, že se klient zabývá výrobou topných obrazů, fungujících na principu infračerveného záření.

TopnýObraz.CZ – Web Design

Zhotovení kompletního eshopu a informačního centra.
Každý z produktů má na výběr z 8 typů výkonu kombinovaného s 12ti typy rámů.
Dohromady přes 96 různých kombinací na jeden produkt.

Hlavní stránce vévodí pohyblivý slider a drobné bannerky, které odkazují na nejdůležitější informace, které klient chtěl, aby se k zákazníků dostali.

Informační centrum zahrnuje 5 podsložek s hlavními informacemi o infrapanelech.

 

Objednatel:

Klient: TopnýObraz.CZ

Kategorie: Web Design

Datum: Listopad 2016

www.topnyobraz.cz - katalog
Mimo web design jako takový, bylo jedním z hlavních úkolů také uzpůsobit SEO a zobrazovatelnost stránek ve vyhledávačích. Ve zkratce, se nám podařilo i přes novou doménu a velice širokou konkurenci do dvou měsíců dostat na 1 první stránku v Googlu a na druhou pozici na první stránce na Seznam.cz při vyhledávání nejvyhledávanějších výrazů související s prodejem těchto infrapanelů.

Klíčová slova

Veškeré texty byli upraveni tak, aby obsahovali co nejvíce klíčových slov ale zároveň nebyli pro zákazníky nepříjemné a seznámili je s potřebným poselstvím.

I díky klíčovým slovům se podařilo během krátké doby, přes všechny okolní negativní vlivy dosáhnout velice kladného umístění ve všech hlavních vyhledávačích.

Zákazníkům namíru

Stránky byli také zhotoveny pro lepší orientaci koncových zákazníků. Najdou zde veškeré informace, kvůli kterým v předešlých letech museli telefonovat na zákaznickou linku.
Snadné objednání v několika krocích, bez obtěžující potřeby registrace odpovídá všem nejnovějším trendům ve webovém marketingu.

www.topnyobraz-cz - homepage

Máte zájem o podobný projekt?

Neváhejte mne kontaktovat!