PORTFOLIO

Katalog produktů DRIVE CZ s.r.o.

Specifický multijazyční brožurkový katalog produktů společnosti DRIVE CZ a DRIVE SK.

Společnost DRIVE CZ je dynamicky se rozvíjející dovozce autochemie a autokosmetiky z USA. Tato společnost vznikla v roce 1996 a od té doby si ponechává image klasických amerických výrobců z devadesátých let. Pokusili jsme se tedy posunout společnost blíže k trendům naší doby ale zároveň zanechat prvky firemní kultury, na které byli dosud zákazníci společnosti zvyklí.

Objednatel:

Klient: DRIVE CZ s.r.o.

Kategorie: Katalogy

Datum: Červenec 2016

Brožura s produkty z USA
Multijazyční katalog
Omlouváme se, obrázek se připravuje.
Důraz je kladen na dovoz produktů z USA a na výhradní postavení na trhu co se reprezentace značek týče. Na hlavní obálce byl ponechán obrázek dopravní kolony před Chicagem. K tomuto obrázku měl zadavatel melancholický vztah, protože obálky katalogů zdobí již od počátku vzniku společnosti. Obrázek jsem tedy vyčistil, dodal mu lepší kvalitu a nechal ho prohnat modernějším filtrem. Informace o společnosti uvnitř jsem vytříbil aby povídání bylo záživnější, textu bylo co nejméně ale zároveň aby bylo zdůrazněno vše nejdůležitější.

Unikátní vlastnosti projektu

Katalogu byl ponechán nádech jeho předchozích verzí avšak podařilo se nám mu vdechnout zcela nový moderní design, který by ale nenarušoval původní americký nádech.

Výjimečnost tohoto katalogu ale tkví také v jeho velikosti, která je odlišná od standardních reklamních brožurek.

Mimo jiné se ale také od ostatních třístránkových brožurek liší tak, že do vnitřku katalogu je implementováno několik dalších dvojstránek s produkty.

Ponechané původní rysy

Vyčištěné fotografie produktů.
Vyčištěná fotografie na obálce.
Produkty jako takové.

Omlouváme se, obrázek se připravuje.

Máte zájem o podobný projekt?

Neváhejte mne kontaktovat!